Ønsker du å møte en chodsky pes i virkeligheten?

Vi får ofte forespørsler fra folk om rasen, folk som ikke har møtt en chodsky før og gjerne vil møte de i levende live for å se om rasen passer for de🙂 Jeg anbefaler alltid å møte flere individer av rasen i forskjellig miljø, ikke bare hjemme, for da får man et mer riktig bilde av rasen. Det er ingen hemmelighet at det er store individuelle forskjeller på rasen, så derfor anbefaler jeg alltid å møte flere individer for å få et mer helhetelig bilde🙂

Vi har satt sammen en liste av hunder fra oss og sammarbeidende kenneler, valpekjøpere, fôrverter, sammarbeidspartnere og venner med chodsky pes rundt omkring i landet som med glede ønsker å vise fram sin chodsky. Høres dette interessant ut, ta gjerne kontakt med en av de aktuelle i ditt område fra listen under🙂

Vestland fylke:

Navn: Christel Karlsen

Sted: Askøy kommune.

Mail er chrika83@gmail.com  

Mobilnr. er 98651526

 

Navn: Kari Hjortland

Sted: Ulset

Mail karihjo@hotmail.com.mob

Mobilnr: 971 03 021

 

Navn: Tone Stiansen

Sted: Bergen, i Fana

E-mail: tone.stiansen@gmail.com

Mobilnr: 93467877

 

Rogaland fylke:

Navn: Susan Haugland

Sted: Sandnes

E-mail: susan.haugland.96@gmail.com

Mobilnr: 98436110

 

Navn: Hege Sørvik

Sted: Karmøy

E- mail: hegenaesses@gmail.com

Mobilnr: 92231667

 

Agder fylke:  

Navn: Karoline Kjellevik

Sted: Kristiansand på Søm

E-mail: Karolinekjellevik@gmail.com

Mobilnr: 95820811

 

Navn: Charlotte Hagen

Sted: Hisøy/Arendal

E-Mail: kennelkidachi@gmail.com

Mobilnr: 47307402.

 

Navn: Cathrine Blichfeldt

Sted: Lillesand

E-mail: cathrine.blichfeldt@elkem.no

Mobilnr: 41230118

 

Vestfold og Telemark fylke:

Navn: Kathrine Heggeli

Sted: Bamle

Mobil: 45444702

 

Bendik Nekstad

Sted: Nøtterøy.

Mail: bendiknekstad@gmail.com

Mobilnr. 99540607

 

Kristin Hansen

Sted: Færder kommune - Torød

E-mail Kristin.m.hansen@gmail.com

Mobilnr: 99294430

 

Viken fylke:

Navn: Karina Vaagaasar

Kennel: Kennel Lebrany

Sted: Gan, Fetsund

E-Mail: karinavaagaasar@hotmail.com

Mobilnr: 47998413

 

Navn: Lene Malin Seffland

Sted: Årnes

E-mail: lene.sefland@gmail.com

Mobilnr: 92408232

 

Navn: Helle Nordheim Kristiansen

Sted: Eidsvoll kommune

E-mail: helle_nk@live.no

Mobilnr: 91556601

 

Navn: Linda Anette Sorge

Sted: Sørumsand

E-Mail: Linda.Anette.Sorge@gmail.com

Mobilnr: 95966007

 

Navn: Marianne Larsen

Sted: Asker kommune, Spikkestad

E-mail. Mariannelarsen2000@yahoo.no

Mobilnr: 92659776 (ønsker SMS)

 

Navn: Marit Molstad

Sted: Nittedal, Hagan

E-mail: maritm@live.no

Mobilnr: 997 04 945

 

Navn: Jørn Hattestad / Linda Hattestad

Sted: Ørje

E- Mail: jorn.hattestad@gmail.com  / linda.hattestad@gmail.com

Mobilnr: 91793609 / 41232053

 

Navn: Ellen Haagensen

Sted: Halden

E-mail: ellhaa@online.no

Mobilnr: 91841502

 

Navn: Helle M Dalen

Sted: Nittedal 

E-mail: hellemyhrvold@hotmail.com

Mobilnr: 97602486

 

Trøndelag fylke:

Nina Anita Vennevik

Sted: Trondheim

e-mail: navennevik@gmail.com

Mobilnr: 90085055

 

Navn: Øyvind Aasegg

Sted: Trondheim

E-Mail: oaasegg@msn.com

Mobil: 952 63 762

 

Navn: Rita Moe Thobroe 

Sted: Trondheim

E-mail: rita@bemo.no

Mobil: 92296921

 

Innlandet fylke: 


Navn: Line Marita Busk

Sted: Elverum

E-mail: linebusk0@gmail.com

Mobil: 95129840

 

Navn: Rolf W. Pettersen

Sted: Hamar

E-mail: rolfwp@gmail.com

Mobilnr: 91379432

 

Navn: Henriette Strømve

Sted: Braskereidfoss,

E-mail: hennery79@gmail.com

Mobilnr: 92234153

 

Navn: Siri Berg Stensrud

Sted: Hedalen i Valdres

E-mail: siribs@outlook.com

Mobilnr: 90699036

 

Finnmark fylke: 

Navn: Monita Helen Pettersen

Kennel: North Spirit

Sted: Hammerfest

e- mail: monita.pettersen@gmail.com

Mobilnr: 954 38 745

 

Navn: Silje Amundsen

Sted: Porsanger, Lakselv

E-mail: siljeksa@gmail.com

Mobilnr: 94243182

 

Troms fylke:

Navn: Bjørg Johnsen

Sted: Harstad

e-mail: bjorg.s.johnsen@gmail.com

Mobilnr: 90367899